Jazyky pro každého

Bez n‡zvu-1

Modul 1: Strojírenství

Cílem vzdělávacího programu Strojírenství je zlepšit jazykovou vybavenost pracovníků strojírenských podniků v anglickém jazyce. Program je zaměřen na rozšíření obecné i odborné slovní zásoby v oblasti strojírenského průmyslu, technických materiálů užívaných ve strojírenství, strojírenské výroby, technického kreslení, informačních technologií ve strojírenství a zvýšení kompetencí v oblasti gramatiky na úrovni pre-intermediate se zaměřením na jevy vyskytující se v odborných strojírenských textech.

 

Modul 2: Chemie a potravinářská chemie

Cílem vzdělávacího programu Chemie a potravinářská chemie je zlepšit jazykovou vybavenost pracovníků chemických podniků a potravinářských firem v anglickém jazyce. Program je zaměřen na rozšíření obecné i odborné slovní zásoby v oblasti anorganické i organické chemie, laboratorního vybavení, použití přístrojů, technické a potravinářské chemie, zvýšení kompetence v oblasti gramatiky na úrovni pre-intermediate se zaměřením na jevy vyskytující se v odborných textech.

 

Modul 3: Hotelnictví a gastronomie

Cílem vzdělávacího programu Hotelnictví a gastronomie je zlepšit jazykovou vybavenost pracovníků hotelových a gastronomických zařízení v anglickém jazyce a umožnit jim tak lepší komunikaci s hosty a zákazníky ze zahraničí.

 

Modul 4: Lázeňství a zdravotní péče

Cílem vzdělávacího programu Lázeňství a zdravotní péče je zlepšit jazykovou vybavenost pracovníků zdravotnických a lázeňských zařízení v anglickém jazyce a umožnit jim tak lepší komunikaci s pacienty ze zahraničí.

 

Modul 5: Právo a obchod

Cílem vzdělávacího programu Právo a obchod je zlepšit jazykovou vybavenost pracovníků obchodních a finančních oddělení firem, podnikatelů a zaměstnanců právních kanceláří v anglickém jazyce a umožnit jim tak lepší komunikaci se zákazníky ze zahraničí.

Přihlásit se
Přihlášení do systému
Zavřít

Registrace

Zapomenuté heslo